Parametre vykurovacích fólií

Typy vykurovacích fólií Heat Decor, technické parametre, konštrukcia vykurovacej fólie a použitie.

ČítaŤ

Predpríprava pre Heat Decor

Ako pripraviť podklad a elektrickú inštaláciu pred samotnou pokládkou vykurovacích fólií Heat Decor

Čítať

Vykurovacia fólia pod plávajúcou podlahou / vynilom

Vďaka nízkej stavebnej výške 5,5 milimetra je toto najpoužívanejší spôsob inštalácie vykurovacej fólie Heat Decor. Nízke investičné náklady a dlhá životnosť vykurovacej fólie sú hlavné argumenty.

ČítaŤ

vykurovacia fólia pod poterom

Zaliatím vykurovacej fólie pod vrstvu poteru získate akumulačnú vrstvu ktorá sála rovnomerne teplo do celej miestnosti. Zároveň sa zabezpečí homogénne prehriatie podlahy a rozptyl tepla.

Čítať

CertifikÁTY VYKUROVACÍCH FÓLIÍ

CE certifikáty, LDV, a elektromagnetická kompatibilita.

ČítaŤ

HD T02 Návod na obsluhu

HD-T02 je elektronický termostat určený pre elektrické podlahové vykurovanie. Termostat umožnuje nastaviť komfortnú teplotu v miestnosti a zároveň pomocou podlahového čidla kontrolovať a riadiť maximálnu teplotu podlahy. Senzor vzduchu je zabudovaný priamo na spodnej strane termostatu. Externý senzor podlahy NTC sa dodáva ako štandardné príslušenstvo a je obsiahnutý v balení termostatu.

Stiahnuť

HD TW Návod na obsluhu

Termostat HD TW je určený hlavne pre elektrické podlahové vykurovanie.Termostat Vám zabezpečí komfortnú teplotu voVašej domácnosti a zároveň Vám pomôže šetriť energie. Ovládajte vykurovanie vo svojej domácnosti cez smartfón,

STIAHNUŤ

HEATMISER NEO Stat E

Najkvalitnejší produkt pre dlhú životnosť a beúdržbovú / bezporuchovú prevádzku. Programovateľný smart termostat ktorý po zakúpení centrálnej jednotky Neo HUB umožňuje ovládanie vykurovania cez internet, zaznamenáva 7 dennú históriu nameranej teploty a učí sa Vašim potrebám. Spolupracuje s Google Assistant, Amazon Echo, IFTTT, Apple HomeKit.

Stiahnuť Video NÁVOD