Návody na stiahnutie

Certifikáty vykurovacích fólií HEAT DECOR A príslušenstva

Videá

Inštalácia vykurovacej fólie HD-G pod plávajúcu podlahu 

Vhodné riešenie pri rekonštrukciách objektov,  kde sa vykurovacia fólia položí už na poter. Pod fóliu je potrebné dať tepelnoizolačnú podložku HD-XPS (hrúbka 5,3 mm). Výhodou je nízka stavebná výška a rýchla montáž.

Inštalácia vykurovacej fólie HD-EPL pod poter 

Pri inštalácii vykurovacej fólie pod poter získame akumulačný typ vykurovania. Fólia zaberá len 1,5 mm a vďaka záruke 25 rokov a dlhej životnosti získate vykurovací systém na celý život. 

Inštalácia vykurovacej fólie HD-PRO pod vinyl

Vykurovacia fólia HD-PRO sa používa vďaka svojej extrémnej odolnosti a zvýšenej tvrdosti pod “tenšie typy podláh” ako je SPC alebo vinyl. V kombinácii s podložkou HD-XPS 700 vytvorí stabilné a tvrdé podložie, ktoré bude spolu s podlahou slúžiť dlhé roky.  

Inštalácia vykurovacej rohože HD-MAT pod dlažbu

Vykurovacie rohože Heat Decor sú určené pre montáž priamo pod dlažbu a všade tam kde je potrebná nízka konštrukčná výška. Nami dodávané vykurovacie rohože patria kvalitou k top produktom na trhu a preto na ne poskytujeme záruku 25 rokov. Tento typ rohoží sa vyznačuje mnohonásobne lepšou spoľahlivosťou oproti bežným vykurovacím káblom ktoré majú ako vrchnú izolačnú vrstvu PVC materiál.