Parametre vykurovacích fólií

Typy vykurovacích fólií Heat Decor, technické parametre, konštrukcia vykurovacej fólie a použitie.

ČítaŤ

Predpríprava pre Heat Decor

Ako pripraviť podklad a elektrickú inštaláciu pred samotnou pokládkou vykurovacích fólií Heat Decor

Čítať

Vykurovacia fólia pod plávajúcou podlahou / vynilom

Vďaka nízkej stavebnej výške 5,5 milimetra je toto najpoužívanejší spôsob inštalácie vykurovacej fólie Heat Decor. Nízke investičné náklady a dlhá životnosť vykurovacej fólie sú hlavné argumenty.

ČítaŤ

vykurovacia fólia pod poterom

Zaliatím vykurovacej fólie pod vrstvu poteru získate akumulačnú vrstvu ktorá sála rovnomerne teplo do celej miestnosti. Zároveň sa zabezpečí homogénne prehriatie podlahy a rozptyl tepla.

Čítať

Vykurovacia fólia v stenovom vykurovaní

Pri tomto systéme je vykurovacia fólia Heat Decor namontovaná pod sadrokartónové panely v sadrokartónovom systéme. Stenové vykurovanie je princípom činnosti a prevádzkovými podmienkami veľmi podobné podlahovému.

ČítaŤ

Stropné vykurovanie Heat Decor

Tak ako nás Slnko ohrieva zhora, tak funguje aj stropné vykurovanie. Jeho princíp je jednoduchý, energetická účinnosť je už z nízkoteplotnej podstaty veci najvyššia a doba reakcie veľmi rýchla.

Čítať

Vykurovacie rohože heat decor

Vykurovacia rohož pod dlažbu je najčastejším typom podlahového vykurovania používaným v kúpeľniach, toaletách, chodbách alebo kuchyniach. Vykurovacie rohože používame na miestach, kde chceme dosiahnuť efekt teplej podlahy alebo tepelnej pohody v miestnosti.

ČítaŤ

CertifikÁTY VYKUROVACÍCH FÓLIÍ

CE certifikáty, LDV, a elektromagnetická kompatibilita.

ČítaŤ

HD T02 Návod na obsluhu

HD-T02 je elektronický termostat určený pre elektrické podlahové vykurovanie. Termostat umožnuje nastaviť komfortnú teplotu v miestnosti a zároveň pomocou podlahového čidla kontrolovať a riadiť maximálnu teplotu podlahy. Senzor vzduchu je zabudovaný priamo na spodnej strane termostatu. Externý senzor podlahy NTC sa dodáva ako štandardné príslušenstvo a je obsiahnutý v balení termostatu.

Stiahnuť

HD TW / HD T500 WIFI Návod na obsluhu

Termostat HD T500 je určený hlavne pre elektrické podlahové vykurovanie.Termostat Vám zabezpečí komfortnú teplotu voVašej domácnosti a zároveň Vám pomôže šetriť energie. Ovládajte vykurovanie vo svojej domácnosti cez smartfón,

HD TW STIAHNUŤ HD T500 STIAHNUŤ

HEATMISER NEO Stat E

Najkvalitnejší produkt pre dlhú životnosť a beúdržbovú / bezporuchovú prevádzku. Programovateľný smart termostat ktorý po zakúpení centrálnej jednotky Neo HUB umožňuje ovládanie vykurovania cez internet, zaznamenáva 7 dennú históriu nameranej teploty a učí sa Vašim potrebám. Spolupracuje s Google Assistant, Amazon Echo, IFTTT, Apple HomeKit.

Stiahnuť Video NÁVOD