AKÚ VYKUROVACIU FÓLIU ZVOLIŤ PRE VÁŠ NOVÝ MONTOVANÝ DOM?

Rozhodli ste sa pre montovaný dom? Má byť zároveň “ecofriendly” a ako “green construction”?

Chceli by ste dom postavený z kvalitných materiálov, ktorý vyzerá na nerozoznanie od klasického murovaného domu, je vybavený najmodernejšími smart technológiami a k tomu s takmer nulovou spotrebou energie? Aj vy máte približne takúto predstavu o rodinnom dome?

Montované domy sú pre niekoho zaujímavou alternatívou vlastného bývania, pretože v ich prospech vypovedá značne rýchlejšia výstavba. No nie len to!

Montované domy používajú ako nosnú konštrukciu drevo a obal domu je vytvorený vrstvami (súvrstvím), ktoré majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Dom je navrhnutý vzduchotesne a tak, aby sa v ňom nezhromažďovala skondenzovaná vlhkosť. 

Prečo montované domy?

Montované domy majú viaceré výhody:

Rýchlosť výstavby – ušetríte nemalé finančné prostriedky, minimalizujete čas a ekologické zaťaženie okolia počas stavby.

Skladba a obal bez tepelných mostov – dosiahnete ideálne tepelnotechnické vlastnosti, máte možnosť vytvorenia obvodovej konštrukcie v menšej hrúbke, pričom získate väčšiu úžitkovú plochu a dostatok priestoru.

Suché procesy výstavby – dom využívate hneď po dokončení, bez rizika vzniku vlhkosti a následných plesní.

Regulovanie vlhkosti v interiéri – docielite to vďaka použitiu dreva na konštrukciu a krížovým lepením dosiek CLT.

Akustické vlastnosti   zvukový útlm bude vďaka pohlcovaniu hluku povrchmi.

Ekologická výstavba – priaznivejšia CO2 stopa bude hlavne kvôli drevu, ktoré je zároveň prírodným a trvalo obnoviteľným materiálom, ktorý v sebe viaže veľké množstvo uhlíka. 

Minimálna energetická náročnosť na výstavbu – rátajte s nízkymi nárokmi na energiu počas výroby a dopravy.

Nenahraditeľná atmosféra – vďaka vôni, textúre a iných vlastností dreva sa radia medzi zdravé domy.

Originalita – dispozíciu, farbu zariadenie a rôzne varianty a kombinácie si viete prispôsobiť svojim požiadavkám.

Možnosť obhliadky domu – svoju budúcu kúpu viete navštíviť fyzicky vo vzorovom dome.

Stavba v každom ročnom období – jednotlivé diely sa tvoria vo výrobnej hale, mokré procesy odpadávajú a výstavba na stavenisku prebieha nasucho.

Stavba montovaného domu sa určite oplatí tým, ktorí nemajú čas popri svojej práci vybavovať a dohliadať na klasickú stavbu domu, resp. už viac nechcú platiť podnájom alebo ich tlačí čas a túžia byť konečne vo svojom vytúženom dome.

Prečo vykurovacie fólie Heat Decor?

Ak ste sa už rozhodli pre takýto montovaný dom, ktorý vám vedia postaviť od pár dní až do 3 mesiacov, my v Heat Decor vám ponúkame ďalšie rýchle a jednoduché riešenie pre vaše elektrické vykurovanie celého domu a to použitie infra vykurovacích fólií Heat Decor, ktoré vám vieme nainštalovať aj za 1/2 dňa. Môžete tak ďalej pokračovať v dokončení svojho domu a splnení si svojho sna o rýchlom a pohodlnom bývaní. 

Výhody vykurovacích fólií:

V porovnaní s inými vykurovacími systémami sú vykurovacie fólie Heat Decor výhodné, hlavne kvôli nízkym investičným nákladom. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, pričom stavebná výška infra vykurovacej fólie je nízka, iba 5,5 mm. Nepotrebujete žiadnu technickú miestnosť a komín, čím šetríte priestor. Vďaka termostatom s wifi HD T-500 si viete regulovať teplotu v miestnosti kdekoľvek ste.

Kde všade sa dajú použiť vykurovacie fólie Heat Decor?

Naše vykurovacie fólie Heat Decor HD 305 a HD 310 sú najkomfortnejším systémom vykurovania, s ktorým vieme zabezpečiť riešenie aj pre montované domy. Sú to certifikované vykurovacie fólie najvyššej kvality, ktoré prinášame za dostupné ceny. Vybrať si môžete aj zo samoinštalačných vykurovacích sád. 

Dajú sa použiť:

? pod poter, kde sa vytvorí akumulačný typ kúrenia, nábeh vykurovacieho systému je prakticky okamžitý a poter o hrúbke 5 cm začína hriať už cca po 15 minútach. Vďaka celoplošnej technológii a rovnomernému rozkladu tepla po celej izbe nahradí vodné podlahové kúrenie. Podlahová vrstva (Anhydrit alebo betón) zároveň tvorí akumulačnú vrstvu, vďaka ktorej nebudete cítiť teplotné výkyvy na podlahe.

? pod plávajúcu podlahu, čo umožňuje rýchle ohriatie celej obývateľnej plochy, energeticky úsporné udržanie predvolenej teploty a jednoduchú a rýchlu reguláciu.

Do kúpeľní inštalujeme vykurovaciu rohož Heat Decor:

? pod dlažbu, kde jej technológia vykurovania je založená na odporovom vykurovaní a je najčastejší typ podlahového vykurovania v kúpeľniach, na toaletách, v kuchyniach a na chodbách.

Myslite SMART, buďte SMART!

Samozrejmosťou pri inštalácii vykurovacích fólií Heat Decor je pripojenie kvalitných termostatov. V našej ponuke nájdete rôzne typy, ako aj wifi termostaty, vďaka ktorým viete regulovať teplotu v každej miestnosti pomocou mobilu kdekoľvek sa práve nachádzate.

#zelenaenergia  #mysmegreenmysmein

Chceli by ste nainštalovať vykurovacie fólie Heat Decor vo svojom novom montovanom dome? Chcete vedieť cenu investície systému Heat Decor? Napíšte nám!

                                                                                                   info@heatdecor.sk

ESHOP VYŽIADAŤ PONUKU