AKÚ VYKUROVACIU FÓLIU ZVOLIŤ PRE VÁŠ NOVÝ MONTOVANÝ DOM?

Rozhodli ste sa pre montovaný dom? Má byť zároveň “ecofriendly” a ako “green construction”?

Chceli by ste dom postavený z kvalitných materiálov, ktorý vyzerá na nerozoznanie od klasického murovaného domu, je vybavený najmodernejšími smart technológiami a k tomu s takmer nulovou spotrebou energie? Aj vy máte približne takúto predstavu o rodinnom dome?

Montované domy sú pre niekoho zaujímavou alternatívou vlastného bývania, petože v ich prospech vypovedá značne rýchlejšia výstavba. No nie len to!

Montované domy používajú ako nosnú konštrukciu drevo a obal domu je vytvorený vrstvami (súvrstvím), ktoré majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Dom je navrhnutý vzduchotesne a tak, aby sa v ňom nezhromažďovala skondenzovaná vlhkosť. 

Prečo montované domy?

Montované domy majú viaceré výhody:

Rýchlosť výstavby – ušetríte nemalé finančné prostriedky, minimalizujete čas a ekologické zaťaženie okolia počas stavby.

Skladba a obal bez tepelných mostov – dosiahnete ideálne tepelnotechnické vlastnosti, máte možnosť vytvorenia obvodovej konštrukcie v menšej hrúbke, pričom získate väčšiu úžitkovú plochu a dostatok priestoru.

Suché procesy výstavby – dom využívate hneď po dokončení, bez rizika vzniku vlhkosti a následných plesní.

Regulovanie vlhkosti v interiéri – docielite to vďaka použitiu dreva na konštrukciu a krížovým lepením dosiek CLT.

Akustické vlastnosti   zvukový útlm bude vďaka pohlcovaniu hluku povrchmi.

Ekologická výstavba – priaznivejšia CO2 stopa bude hlavne kvôli drevu, ktoré je zároveň prírodným a trvalo obnoviteľným materiálom, ktorý v sebe viaže veľké množstvo uhlíka. 

MInimálna energetická náročnosť na výstavbu – rátajte s nízkymi nárokmi na energiu počas výroby a dopravy.

Nenahraditeľná atmosféra – vďaka vôni, textúre a iných vlastností dreva sa radia medzi zdravé domy.

Originalita – dispozíciu, farbu zariadenie a rôzne varianty a kombinácie si viete prispôsobiť svojim požiadavkám.

Možnosť obhliadky domu – svoju budúcu kúpu viete navštíviť fyzicky vo vzorovom dome.

Stavba v každom ročnom období – jednotlivé diely sa tvoria vo výrobnej hale, mokré procesy odpadávajú a výstavba na stavenisku prebieha nasucho.

Stavba montovaného domu sa určite oplatí tým, ktorí nemajú čas popri svojej práci vybavovať a dohliadať na klasickú stavbu domu, resp. už viac nechcú platiť podnájom alebo ich tlačí čas a túžia byť konečne vo svojom vytúženom dome.

Prečo vykurovacie fólie Heat Decor?

Ak ste sa už rozhodli pre takýto montovaný dom, ktorý vám vedia postaviť od pár dní až do 3 mesiacov, my v Heat Decor vám ponúkame ďalšie rýchle a jednoduché riešenie pre vaše elektrické vykurovanie celého domu a to použitie infravykurovacích fólií Heat Decor, ktoré vám vieme nainštalovať aj za 1/2 dňa. Môžete tak ďalej pokračovať v dokončení svojho domu a splnení si svojho sna o rýchlom a pohodlnom bývaní. 

Výhody vykurovacích fólií:

v porovnaní s inými vykurovacími systémami sú vykurovacie fólie Heat Decor výhodné, hlavne kvôli nízkym investičným nákladom. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, pričom stavebná výška nfravykurovacej fólie je nízka, iba 5,5 mm. Nepotrebujete žiadnu technickú miestnosť a komín, čím šetríte priestor. Vďaka termostatom s wifi HD T-500 si viete regulovať teplotu v miestnosti kdekoľvek ste.

Kde všade sa dajú použiť vykurovacie fólie Heat Decor?

Naše vykurovacie fólie Heat Decor HD 305 a HD 310 sú najkomfortnejším systémom vykurovania, s ktorým vieme zabezpečiť riešenie aj pre montované domy. Sú to certifikované vykurovacie fólie najvyššej kvality, ktoré prinášame za dostupné ceny. Vybrať si môžte aj zo samoinštalačných sád. 

Dajú sa použiť:

? pod poter, kde sa vytvorí akumulačný typ kúrenia, nábeh vykurovacieho systému je prakticky okamžitý a poter o hrúbke 5 cm začína hriať už cca po 15 minútach. Vďaka celoplošnej technológii a rovnomernému rozkladu tepla po celej izbe nahradí vodné podlahové kúrenie. Podlahová vrstva (Anhydrit alebo betón) zároveň tvorí akumulačnú vrstvu, vďaka ktorej nebudete cítiť teplotné výkyvy na podlahe.

? pod plávajúcu podlahu, čo umožňuje rýchle ohriatie celej obývateľnej plochy, energeticky úsporné udržanie predvolenej teploty a jednoduchú a rýchlu reguláciu.

Do kúpeľní inštalujeme vykurovaciu rohož Heat Decor:

? pod dlažbu, kde jej technológia vykurovania je založená na odporovom vykurovaní a je najčastejší typ podlahového vykurovania v kúpeľniach, na toaletách, v kuchyniach a na chodbách.

Myslite SMART, buďte SMART!

Samozrejmosťou pri inštalácii vykurovacích fólií Heat Decor je pripojenie kvalitných termostatov. V našej ponuke nájdete rôzne typy, ako aj wifi termostaty, vďaka ktorým viete regulovať teplotu v každej miestnosti pomocou mobilu kdekoľvek sa práve nachádzate.

#zelenaenergia  #mysmegreenmysmein

Chceli by ste nainštalovať vykurovacie fólie Heat Decor vo svojom novom montovanom dome? Chcete vedieť cenu investície systému Heat Decor? Napíšte nám!

                                                                                                   info@heatdecor.sk

ESHOP VYŽIADAŤ PONUKU