ČO OD NÁS DOSTANETE PRI INŠTALÁCII VYKUROVACIEHO SYSTÉMU HEAT DECOR

Rozhodli ste sa pre moderné vykurovanie domácnosti, ktoré vám a vašej domácnosti rozumie po všetkých stránkach? S nami si ho môžete vybrať a inštalovať bez najmenších problémov!

Naše obľúbené vykurovacie fólie Heat Decor sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky podmienky bezpečného vykurovania a boli v súlade s príslušnými požiadavkami EU smerníc. Sú preto certifikované a so zárukou.

Zároveň máte možnosť priamo navštíviť náš Showroom v Senci, (D1 Center, Diaľničná cesta 22B) najlepšie po telefonickom dohovore, aby mal náš kolega čas zodpovedať na všetky dotazy. Ak máte nejaké otázky spojené s vykurovaním, sme tu stále pre vás aj v prípade technickej podpory.

Počas komunikácie info@heatdecor.sk (písomnej alebo telefonickej) a správnom nakonfigurovaní uloženia vykurovacieho systému (suchý alebo mokrý proces), vytvoríme cenovú ponuku, kde sú zahrnuté všetky dôležité informácie (konkrétny produkt, jeho množstvo a cena, spotreba elektriny v KWh a v eurách pre váš dom). Stačí požiadať o osobnú konzultáciu.

V rámci služieb vám ponúkame odbornú inštaláciu, ktorú zohľadňujeme pri koncovej cene objednávky. Po inštalácií vykonávame kontrolu každej miestnosti termokamerou a fotografie vám posielame mailom (v hodnote 200€, no vy ich od nás získavate ZADARMO).
Následne od nás získavate merací protokol (premerané parametre každej miestnosti), ktorý slúži aj ako záruka (záručný list) na vykurovací systém.

Dôležitým dokumentom, ktorý vám posielame s cenovou ponukou je aj: “Návod ako pripraviť elektroinštaláciu” pred inštalovaním vykurovacej fólie.

Na našej stránke www.heatdecor.sk máme pre vás k dispozícii rôzne videá, ktorých vzhliadnutím získate možnosť realistickej predstavy inštalácie vykurovacích fólií alebo rohože.

Vyberte si z našej ponuky vykurovacích fólií, rohoží a termostatov a neváhajte nás kontaktovať.

Vykurovacia fólia G
Vykurovacia fólia HD-EPL
Termostaty

Sme zelenou energiou vo vykurovacích technológiách.

VYŽIADAŤ PONUKU