INFRAČERVENÝ PANEL S TERMOSTATOM – PRE KOHO JE TO DOBRÁ VOĽBA?

Jednoduché a cenovo výhodné vykurovacie infra panely dávajú príjemný pocit tepla. Môžu byť použité ako hlavné alebo doplnkové vykurovanie na vyhrievanie obytných budov, objektov, kancelárií a podobne.

Moderné infra panely používame ich aj vtedy, keď potrebujeme rýchlo a s čo najnižšími nákladmi vykúriť miestnosť elektrickou energiou, bez zásahu do elektroinštalácie. Dôležité je spomenúť, že princíp činnosti infrapanelu je iný ako pri radiátore! Preto máme väčšiu voľnosť pri montáži a môžeme ho zavesiť na stenu ďalej od okna. Nakoniec zostáva zapojiť ho do zásuvky, nastaviť termostat a je to.

Ktorý panel si vybrať?

Infrapanel Heat Decor HD-SWT je moderný panel emitujúci infrateplo, so zabudovaným termostatom, ktorý zabezpečuje šetrenie elektrickej energie. Funkcia šetrenia energie je zabezpečená automatickou reguláciou výkonu infrapanela a plynulou reguláciou teploty povrchu panela.

  • Infrapanel obsahuje vstavaný termostat
  • Regulácia teploty v miestnosti od 5-35°C
  • Regulácia teploty panela od 40-95°C
  • Zamknutie nastavení pred deťmi
  • Ochrana pred prehriatím – tepelná poistka
  • Montáž vodorovne alebo zvislo

Prečo si vôbec zvoliť infrapanel ?

Infračervený panel je zariadenie, ktoré bude fungovať ako doplnkový, ale aj hlavný zdroj plnohodnotného vykurovania. Jednoduchosť jeho dizajnu znamená, že veľa ľudí si teraz vyberá toto riešenie. Dôvodov je veľa, no väčšina kupujúcich spomína ochotu chrániť sa v prípade nedostatku prístupu k hlavnému zdroju tepla. A niet sa čomu čudovať, keďže už dlho z celého okolia počúvate varovania o nedostatku uhlia či plynu. Ak má niekto infražiarič, môže si byť istý, že mu v zime nedôjde teplo.

Pozrite si aktuálnu ponuku vykurovacích panelov v našom internetovom obchode.

ESHOP

 

Heat Decor
D1 Center, Diaľničná cesta 22B
903 01 Senec, Slovakia
tel: 0905 986 600
email: info@heatdecor.sk
www.heatdecor.sk