LOXONE, RIEŠENIE PRE VÁŠ INTELIGENTNÝ DOM, BYT ALEBO FIRMU

Páčilo by sa vám, ak by váš dom dozeral na technológie za vás? Aby všetky systémy v domácnosti medzi sebou samostatne spolupracovali? Aby vám ušetril až 30% energie a 50 000 rutinných úkonov ročne?

LOXONE je nový štandard pre bývanie a ovládanie domácnosti. LOXONE = SMART HOME, ktorý ponúka riešenie pre všetky funkcie inteligentného domu či bytu, kde skutočným kúzlom je súhra všetkých komponentov, ktorá funguje bez kompromisov a stará sa o vás a vaše potreby podľa sezóny, počasia, životného štýlu a zároveň vykonáva úkony podľa situácie alebo plánu. Inteligentný dom sa postará sám o činnosti, aj keď vy nemôžete.

FUNKCIE A MOŽNOSTI INTELIGENTNÉHO DOMU

– Osvetlenie
– Rôzne druhy inteligentného vykurovania (vykurovacie infra fólie)
– Regulácia teploty – klimatizácia
– Tieniaca technika – žalúzie, rolety, markízy
– Prístupový systém, alarm a zabezpečenie
– Ventilácia a rekuperácia
– Hudba
– Energia a fotovoltika
– Bazén, vírivka a sauna
– E-mobilita

V prípade, že pripravujete projekt nového domu, tak najlepším riešením je myslieť na všetky možnosti inteligentného riadenia a začleniť ich do projektu. Keď je potom správne pripravená elektroinštalácia, ľahko doplníte, alebo odoberiete systémové prvky.

ZÁKLADNÉ MODULY LOXONE

Elegantný produkt LOXONE Miniserver je srdcom a dušou automatizačného riešenia. Riadiaca jednotka ovláda rôzne funkcie. V kombinácii s údajmi zo senzorov (teplota, vlhkosť, pohyb, snímač otvorenia okien a dverí), znalosťami času, polohy, alebo počasia vie autonómne uskutočňovať rozhodnutia a eliminovať väčšinu vašich zásahov.

Zabudnite na množstvo svetelných vypínačov, termostatov, alebo ovládačov audia v jednom rade, ktoré zaberajú zbytočne veľa miesta a nepôsobia vábne. Zoznámte sa s tlačidlovým štandardom LOXONE. Je to revolučný koncept v ovládaní domácnosti. Pomocou jedného tlačidla s 5 dotykovými bodmi viete jednoducho zmeniť automatizovaný chod osvetlenia, tienenia, audia, alebo inej funkcie podľa vašich momentálnych potrieb.

PIR detektory prítomnosti sa vyznačujú vysokou citlivosťou, aby zaznamenali aj ten najjemnejší pohyb v miestnosti a postarali sa o váš komfort. Zároveň dokážu spoľahlivo odfiltrovať rušenie, aby systém nevytváral falošné poplachy pri vašej neprítomnosti.

Zásluhou Miniserveru a NFC Code Touch už nebudete musieť hľadať kľúče zakaždým, keď prichádzate alebo odchádzate z domu. Je skvelým riešením prístupu pre dvere, brány a zabezpečenie do vášho smart domu, ktorý zároveň nádherne vyzerá.

Ak ste milovníkom hudby, určite vám odporúčame použiť Audioserver – je to výkon, ktorý sa skrýva za kvalitnými pasívnymi reproduktormi. Bez jediného zásahu do ovládania, vám audioserver v každej miestnosti prináša obľúbenú hudbu, tak ako ste zvyknutý. Stačí vojsť do miestnosti.

Neposlednou, a veľmi dôležitou súčasťou LOXONE je aj novinka: Videovrátnik. Pomocou Loxone App a webového rozhrania môžete vždy vidieť, kto práve stojí za vašimi dverami. Aj keď je vonku tma, návšteva bude osvetlená zabudovanými IR diódami. S návštevníkmi môžete hovoriť cez Intercom, aj keď práve nie ste doma. Táto funkcia sa zíde napríklad pri príchode poštára alebo keď potrebujete otvoriť dvere hosťom a vy ste práve na záhrade pri grile.

Vďaka LOXONE viete inteligentným spraviť nielen dom či byt, no hlavne miesto, kde sa zdržiavate najviac počas dňa, akým je vaša firma, alebo kancelária. Loxone je výborné riešenie aj v prípade už existujúceho objektu. S pomocou Miniserver GO a bezdrôtovej AIR komunikácii, viete premeniť aj starší dom na moderný – inteligentný.


KONZULTÁCIA PROJEKTU ZDARMA

Ak sa vám páči predstava bývania v inteligentnej domácnosti od LOXONE, tak neváhajte a kontaktujte nás: info@heatdecor.sk a my s vami radi prekonzultujeme vaše predstavy a odpovieme na všetky vzniknuté otázky.

THINK SMART, BE SMART!

VYŽIADAŤ PONUKU