Prečo sa rozhodnúť pre elektrické podlahové vykurovanie značky Heat Decor?

Heat Decor je značka certifikovaných vykurovacích fólií. Náš certifikát  pochádza z odborného laboratória v Európskej únii. O kvalite elektrického podlahového vykurovania Heat Decor svedčia i pozitívne recenzie našich zákazníkov či inštalačných partnerov a tiež záruka, ktorá je od 10 do 30 rokov v závislosti od typu vykurovacej fólie.

My v spoločnosti Trivolt vám pripravujeme cenovú ponuku a odborné poradenstvo priamo na mieru. Ochotne Vám poradíme i pri svojpomocnej montáži. V našom showroome v Senci si môžete prísť vykurovanie vyskúšať a fólie „ochytať“. Všetok tovar máme skladom a odosielame ho v deň objednávky.

Výhody nášho elektrického podlahového vykurovania

Svojim zákazníkom dávame dlhšiu záruku ako konkurencia. Inštaláciu realizujú naši odborní technici, nie externá firma. Termín montáže vám vieme dať často aj skôr ako do 7 dní.  Pri montáži vykurovacích fólií pracujeme s napájacími vodičmi s dvojitou izoláciou a s uzemňovacou sieťovinou s okom 1,2 x 1,2 mm, čím zvyšujeme bezpečnosť celého systému. Pod infra kúrenie používame a izolačnú podložku XPS700 s tvrdos’tou 700 kPa, ktorá predstavuje trvácne a stabilné podložie pre podlahy. Po zapojení vykurovacej fólie, overujeme jej funkčnosť termokamerou. Pri inštalácii fólii do poteru používame pre dodatočnú ochranu vykurovacieho systému ako posledný krok extrémne odolnú paroizoláciou a s hrúbkou 0,5 mm.

10 dôvodov, prečo si vybrať Heat Decor

Prinášame vám 10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre našu značku infra kúrenia.

  1. Realizácia infra kúrenia je asi o 60% lacnejšia ako pri plynovom podlahovom vykurovaní a minimálne 3-krát lacnejšia ako pri teplovodnom podlahovom kúrení.
  2. Neplatíte za revízie a ročný servis – vykurovacie fólie neobsahujú žiadne mechanické komponenty, ktoré by sa mohli pokaziť. Pokiaľ máte doma tepelné čerpadlo alebo plynový kotol, musíte počítať s pravidelnými nákladmi na revízie a čistenie zariadení, navyše ich mechanické časti podliehajú opotrebeniu. Ak sa napríklad pokazí výmenník tepla, tak cena opravy niekedy presahuje cenu nového kondenzačného kotla. Navyše životnosť kondenzačného kotla je asi 10 rokov. Naše vykurovacie fólie Heat Decor majú životnosť viac ako 50 rokov.
  3. Nízka stavebná výška – infra kúrenie Heat Decor potrebuje pri aplikácii pod poter iba 2 mm a cca 7 mm pri inštalácii pod plávajúcu podlahu. Pokiaľ rekonštruujete alebo máte obmedzenú stavebnú výšku, je systém infra fólií pre vás ideálnym. Pre porovnanie teplovodné podlahové kúrenie má iba samotnú hrúbku trubiek cca 1 cm a viac.
  4. Úsporná prevádza a rýchly nábeh infra kúrenia – vykurovacie fólie Heat Decor majú rýchly nábeh tepla už niekoľko minút po zapnutí vykurovania a dajú sa rýchlo a ľahko regulovať podľa potrieb členov domácnosti. Stačí si podľa nich nastaviť  termostaty značky Trivolt, čím viete znížiť náklady na kúrenie až o 30%.
  5. Regulácia je rýchlejšia a presnejšia ako pri teplovodnom kúrení – naše infra kúrenie vykúri dom s rozmerom 100 m2 pri mrazivom počasí z 5 °C na 17 °C za 2 hodiny, čo je oveľa rýchlejšie ako pri teplovodnom kúrení, pri ktorom musia trubky prehriať poter okolo seba. Takisto vykurovacie fólie zabezpečujú rovnomerné nahriatie podlahy, čím zabraňujú vzniku studených miest a následných plesní. Kúrenie viete ovládať v každej miestnosti samostatne. 
  6. Nepotrebnosť technickej miestnosti – na ovládanie infra kúrenia vám stačí termostat, ktorý viete nastavovať pomocou aplikácie v mobile aj na diaľku. Nepotrebujete veľkú technickú miestnosť ako pri plynovom kotly či tepelnom čerpadle, a teda zároveň šetríte m2 vo vašej nehnuteľnosti.
  7. Tichá a nehlučná prevádzka – vykurovacie fólie Heat Decor nevydávajú žiadne nepríjemné a hlučné zvuky ako tomu je pri plynovom kotle a tepelnom čerpadle, ktoré spôsobuje kompresor alebo ventilátor vo vnútri zariadenia.
  8. Priaznivý pomer cena- výkon a čas realizácie – cena infra kúrenia Heat Decor začína pri nehnuteľnosti s rozmerom 100 m2 na sume 2 400 EUR v závislosti od druhu nehnuteľnosti, typu použitej fólie, spôsobu montáže a miesta, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Vaše ročné náklady na vykurovanie budú pri infra kúrení so spotrebou 2500 kWh asi 400 EUR. Naši inštalační technici zvládnu inštaláciu takejto nehnuteľnosti za asi 6 hodín.
  9. Vykurovanie na celý život so životnosťou viac ako 50 rokov a zárukou 30 rokov.
  10. Nulové emisie CO2 – naše infra kúrenie Heat Decor patrí k ekologickým systémom vykurovania, a teda je v súlade s cieľom EÚ, aby bola od roku 2050 uhlíkovo neutrálna. 

Zhrnutie

Hoci sú vykurovacie infra fólie Heat Decor na slovenskom trhu od roku 2014,táto technológia sa používa v Japonsku i v Kórei už desiatky rokov. Infra kúrenie môže byť vaším hlavným alebo prídavným zdrojom tepla. Infravlny ohrievajú priamo  predmety, čiže nedochádza k zbytočným stratám tepla ani vzniku studených miest. Naše vykurovanie je vhodné do novostavieb, starších nehnuteľností, kancelárií, výrobných hál, chát i mobilných domov. Rozhodnite sa pre efektívne a ekologické vykurovanie. Kontaktujte nás so žiadosťou o cenovú ponuku.

Trivolt s.r.o.
www.heatdecor.sk
D1 Center, Diaľničná cesta 22B903 01 Senec, Slovakia
tel: 0905 986 600
email: info@heatdecor.sk

80W/m2
šírka 0,5m
15.96  s DPH
80W/m2
šírka 1m
26.22  s DPH
140W/m2
šírka 0,25m
11.40  s DPH
140W/m2
šírka 0,5m
15.96  s DPH
140W/m2
šírka 1m
26.22  s DPH