SADA VYKUROVACEJ FÓLIE HEAT DECOR

 

Vyberáte inteligentný spôsob kúrenia, ktorý vám ušetrí peniaze aj čas? Potom máme pre vás špeciálnu vykurovacia sadu, ktorú si vy aj váš domov zamilujete.

Balenie obsahuje základný sortiment vykurovacej fólie a príslušenstva ktorý potrebujete pre úspešnú inštaláciu infračerveného vykurovania. Sady sa dodávajú v rôznych variantoch, ktoré sa líšia typom vykurovacej fólie a množstvom komponentov, ktoré sú spočítané podľa celkovej plochy vykurovacej fólie v balení. Predpripravené sady vám tak umožňujú rýchly a pohodlný výber materiálov potrebných pre inštaláciu.

Každá sada vykurovacej fólie obsahuje

  • Typ vykurovacej fólie, aký si zvolíte: HD-G, HD-EPL alebo HD-PRO;
  • Množstvo vykurovacej fólie v m2. Počítajte, že na 1 izbu potrebujete pokryť cca 80% plochy;
  • Výkon vykurovacej fólie, podľa úrovne zateplenia budovy si vyberte 80W/m2 alebo silnejšiu 140W/m2;
  • Sada konektorov – 1 sada obsahuje 2 ks konektora a 6 ks vulkanizačnej pásky. Pre viac metrov je spočítaný príslušný počet konektorov tak, aby ste mohli fóliu nastrihať na menšie pásy a všetky pospájať podľa potreby;
  • Inštalačnú krabičku pre termostat do steny a 3 m chráničky;
  • Lepiacu pásku Heat Decor pre uchytenie vykurovacej fólie k podložke;
  • Kompletný návod na montáž vykurovacej fólie.

Infrafólia Heat Decor obohatí váš domov o prirodzený a príjemný pocit teplej podlahy, nevysušuje vzduch, nevíri prach a roztoče a podporuje rast izbovej zelene. Či už bývate v byte alebo rodinnom dome, vďaka vykurovacej fólii a nízkej stavebnej výške si viete nainštalovať podlahové vykurovanie prakticky kdekoľvek.

ESHOP

Čo sada vykurovacej fólie neobsahuje

Tieto produkty nájdete tu:

ESHOP

GARANCIA HEAT DECOR

Garantujeme úplné zosúladenie celej sady pripravenej na inštaláciu. Každý z prvkov je najvyššej kvality a bol opakovane testovaný v praxi inštalačnými technikmi Heat Decor. Keďže uvedené produkty používame a inštalujeme na dennej báze, v prípade akýchkoľvek dotazov alebo nejasností vám radi pomôžeme.