SADA VYKUROVACEJ FÓLIE HEAT DECOR

 

Vykurovacia sada – Balenie obsahuje základný sortiment vykurovacej fólie a príslušenstva ktorý potrebujete pre úspešnú inštaláciu infračerveného vykurovania. Sady sa dodávajú v rôznych variantoch, ktoré sa líšia typom vykurovacej fólie a množstvom komponentov, ktoré sú spočítané podľa celkovej plochy vykurovacej fólie v balení. Predpripravené sady vám tak umožňujú rýchly a pohodlný výber materiálov potrebných pre inštaláciu.

Každá sada vykurovacej fólie obsahuje

  • Typ vykurovacej fólie, aký si zvolíte: HD-G, HD-EPL alebo HD-PRO;
  • Množstvo vykurovacej fólie v m2. Počítajte, že na 1 izbu potrebujete pokryť cca 80% plochy;
  • Výkon vykurovacej fólie, podľa úrovne zateplenia budovy si vyberte 80W/m2 alebo silnejšiu 140W/m2;
  • Sada konektorov – 1 sada obsahuje 2 ks konektora a 6 ks vulkanizačnej pásky. Pre viac metrov je spočítaný príslušný počet konektorov tak, aby ste mohli fóliu nastrihať na menšie pásy a všetky pospájať podľa potreby;
  • Inštalačnú krabičku pre termostat do steny a 3 m chráničky;
  • Lepiacu pásku Heat Decor pre uchytenie vykurovacej fólie k podložke;
  • Kompletný návod na montáž vykurovacej fólie.

Infrafólia Heat Decor obohatí váš domov o prirodzený a príjemný pocit teplej podlahy, nevysušuje vzduch, nevíri prach a roztoče a podporuje rast izbovej zelene. Či už bývate v byte alebo rodinnom dome, vďaka vykurovacej fólii a nízkej stavebnej výške si viete nainštalovať podlahové vykurovanie prakticky kdekoľvek.

ESHOP

Čo sada vykurovacej fólie neobsahuje

Tieto produkty nájdete tu:

ESHOP

GARANCIA HEAT DECOR

Garantujeme úplné zosúladenie celej sady pripravenej na inštaláciu. Každý z prvkov je najvyššej kvality a bol opakovane testovaný v praxi inštalačnými technikmi Heat Decor. Keďže uvedené produkty používame a inštalujeme na dennej báze, v prípade akýchkoľvek dotazov alebo nejasností vám radi pomôžeme.

Analytics by Conversios