SAMOINŠTALAČNÁ SADA HEAT DECOR

Ako pre vás vytvárame svojpomocnú sadu Heat Decor? Pozrite sa ako vzniká a akým spôsobom ju pre vás pripravujeme. 

ČO TO VÔBEC JE?

Je to predpripravená uhlíková vykurovacia fólia Heat Decor, ktorú si máte možnosť objednať v našom e shope podľa požadovaných rozmerov o šírke 0,25m, 0,50m, 1m a potrebného výkonu fólie podľa toho, kam ju chcete umiestniť (starší dom – byt, novostavba).

Následne si ju jednoducho nainštalujete pod plávajúcu podlahu alebo do poteru a všetko je pripravené k okamžitému spusteniu. Stačí len spočítať potrebné dĺžky vykurovacej fólie, šírku/dĺžku pásov tak, aby vám pokryli pochôdznu plochu izby. Na miestach, kde bude nábytok bez nožičiek sa fólia nedáva.

ČO K TOMU POUŽÍVAME?

? Vykurovaciu fóliu Heat Decor

? Samovulkanizačnú pásku

? Vodiče s dvojitou izoláciou (modrý/hnedý) Heat Decor

? Lisovacie konektory 

? Lisovacie kliešte

KROK 1-3.

Pripravíme si samovulkanizačnú pásku, ktorá slúži na izoláciu prípojných miest na fólii. 

Na jeden pás fólie potrebujeme cca 40 cm pásky. Na jednej strane vykurovacej fólie Heat Decor, kde nie sú konektory, odstrihneme 2 x 10 cm a zaizolujeme oba konce. 

KROK 4. 

Vykurovaciu fóliu opatrne zrolujeme a uchytíme lepiacou páskou, aby sa nerozbalila naspäť.

KROK 5, 6, 8.

Na druhej strane vykurovacej fólie Heat Decor, nakrimpujeme lisovacie konektory na stred medeného pásu – zbernice (vľavo aj vpravo) a tlakom prstov ho uzavrieme. 

KROK 7 a 9. 

Pomocou lisovacích klieští nalisujeme konektor na fóliu. Následne zalisujeme napájacie vodiče. Západkový mechanizmus lisovacích klieští bráni otvoreniu čeľustí pred dosiahnutím požadovaného tlaku.

KROK 10-13.

Odstrihneme samovulkanizačnú pásku pre každý prípojný bod 2 x 5 cm a prelepíme ich cez kábel tak, aby prekrývali všetky neizolované časti.  

Samoinštalačná sada Heat Decor je pripravená na nainštalovanie a odoslanie k Vám domov.

VYŽIADAŤ PONUKU