Vykurovacia fólia Heat Decor EPL

DO E-SHOPU

Vykurovacia fólia Heat Decor je moderný vykurovací systém, ktorý je zdrojom infražiarenia a slúži na plošné vykurovanie rodinných domov, bytov ale aj kancelárií. Vykurovacia fólia môže byť použitá ako hlavný zdroj tepla, ale aj ako doplnkový na komfortné ohrievanie podlahy.

Jednoduchá a bezpečná montáž, univerzalita, žiadny servis a dlhoročná životnosť zaručuje, že pomocou fólie Heat Decor vytvoríte bezkonkurenčný vykurovací systém.

             

Vykurovacia fólia Heat Decor série HD-EPL (Extra Protection Layers)

Ako odpoveď na potrebu bezchybnej inštalácie v náročných podmienkach, napríklad pod poterom, vznikla vykurovacia fólia HD-EPL. Fólia sa vyznačuje zosilnenou konštrukciou. EPL vykurovacia fólia v sebe spája najnovšie poznatky a použité prémiové materiály. Základný hrejný element je uhlíková vrstva, ktorá je napojená na zbernice patentovaným systémom. Vo fóliách HD-EPL sú použité dodatočné materiály a ochranné vrstvy, ktoré zásadným spôsobom zvyšujú odolnosť vykurovacej fólie proti mechanickým poškodeniam a takisto zlepšujú elektrickú izoláciu vykurovacieho systému.

Zvýšili sme hustotu štruktúry PET fólie čím sme ju spevnili, ale zároveň zachovali dobré elastické vlastnosti. Fólie HD-EPL majú hrúbku 0,450 mm čo zabezpečuje odolnosť voči vonkajším mechanickým vplyvom. Vďaka najnovšej technológii a materiálom sme dosiahli, že pri tenšej hrúbke má fólia lepšie vlastnosti ako niektoré konkurenčné fólie, ktoré sú technologicky a morálne zastarané a neboli niekoľko rokov inovované.

Okrem zvýšenej odolnosti sa infra fólie vyznačujú osvedčeným dizajnom, ktorý zabezpečuje emisiu infračerveného žiarenia pomocou patentovanej uhlíkovej matrice “carbon-hHD”. Matrica zabezpečuje rovnomerný rozklad tepla po celej ploche.

Vykurovacie fólie HD-EPL sú vďaka odolnej konštrukcii dedikované na inštaláciu pod betónový alebo anhydritový poter. Vďaka vysokej odolnosti je samozrejme možné aj použitie vykurovacej fólie na suchú montáž pod podlahové dosky Fermacell alebo aj plávajúcu podlahy, vinyl atď.

Fólia série HD-EPL má strihací systém „safe cutHD“, ktorý umožňuje skracovanie vykurovacej fólie na požadovanú veľkosť každých 12,5 cm. Miesto strihania vykurovacej fólie je zreteľne označené prerušovanými čiarami a nožnicami, vďaka čomu je inštalácia vykurovacej fólie pohodlná a presná.

Vykurovacia fólia je vyrobená z vysoko kvalitných PET materiálov vo viacvrstvovom systéme „multi-layerHD“ s ďalšími výstužnými vrstvami. Pevná a extrémne odolná konštrukcia vykurovacej fólie HD-EPL zaručuje veľmi dlhú životnosť a bezporuchovú prevádzku celého vykurovacieho systému.

Strieborná pasta použitá vo vykurovacej fólii je vyrobená technológiou rebríka „silver ladderHD“, ktorá zaisťuje bezpečné elektrické pripojenie a správnu činnosť vykurovacej fólie.

Hlavný účel a spôsob inštalácie HD-EPL

  • podlahové vykurovanie s akumuláciou, inštalácia pod poter
  • podlahové vykurovanie so suchou konštrukciou
  • stropné vykurovanie, umiestnenie pod sadrokartón
  • stenové vykurovanie, systém suchej montáže pod sadrokartón

Špecifikácie vykurovacej fólie Heat Decor EPL

ESHOP VYŽIADAŤ PONUKU