Heat Decor sa špecializuje na výrobu vykurovacích fólií a  návrh moderných infračervených vykurovacích systémov. Naše produkty sú určené hlavne pre budovy po termomodernizácii a taktiež pre moderné nízkoenergetické domy, byty, chaty, mobilné domy, ale aj priemyselné budovy. 

Cieľom našej činnosti je implementácia inovatívnych infračervených vykurovacích technológií v budovách kde je potreba vykurovania. Sme tu pre tých ktorým záleží aby mali moderné, úsporné a ekologické vykurovanie s nulovými emisiami CO2.

Poskytujeme

  • Zdravú tepelnú pohodu pre užívateľov;
  • Najnižšie náklady na inštaláciu spomedzi alternatívnych vykurovacích systémov;
  • Rýchlosť dodania a montáže: expedícia materiálu do 24h a sprevádzkovanie vykurovacieho systému pre celý dom v priebehu jedného dňa;
  • Bezúdržbový vykurovací systém: vykurovacie fólie s až 30 ročnou zárukou
  • Odborné poradenstvo a návrh elektrických vykurovacích systémov Heat Decor.

Našim kapitálom sú kvalifikovaní ľudia, skúsenosti, otvorenosť novým technológiám a zodpovednosť za životné prostredie.

Vďaka neustálemu technologickému pokroku a rozvíjajúcej sa výrobe ponúkame prístup k najmodernejšiemu vykurovaniu, ktoré vytláča zastaralé spôsoby vykurovania. Podporujeme trend energeticky efektívnej tepelnej modernizácie a výstavby nových, ekologických a dokonca aj pasívnych budov.

Vykurovací systém Heat Decor bude pre vás jednorazová investícia na viac ako 50 rokov a v spojení s inými technológiami ako fotovoltika alebo inteligentné ovládanie prispeje k modernej, úspornej a hlavne zelenej domácnosti s nulovými emisiami CO2.

Chcem cenovú ponuku Chcem Nakupovať PRODUKTY

Pozrite si ako sa vyrába vykurovacia fólia Heat Decor:

NAŠA CESTA

Začali sme ako malá rodinná firma v roku 2013. Veľmi dobre si pamätáme na naše prvé skladové priestory v garáži v rodinnom dome, 20 metrovú kanceláriu a prvú montáž vykurovacej fólie vo viacposchodovom bytovom dome.

Vďaka spolupráci s naším hlavným partnerom z Poľska, prvá certifikovaná vykurovacia fólia Heat Decor bola dostupná v predaji už v roku 2014.

Od tohto momentu sme si dali za cieľ neustále rozvíjať technológiu infračerveného vykurovania a propagovať vykurovacie fólie v našom regióne.

Pretože vykurovacie fólie neprodukujú žiadne emisie ani CO2, majú nízku spotrebu a ponúkajú možnosti spojenia sa s modernými technológiami i riešeniami typu smart home, patria medzi moderný vykurovací systém 21. storočia.

V roku 2018 sme našu ponuku doplnili o riešenia SMART Home a stali sme sa partnerom LOXONE.

V tom istom roku sme presunuli časť našich aktivít do digitálneho sveta a otvorili internetový obchod.

Medzitým sme postupne zdokonaľovali naše vykurovacie fólie, vytvorili sieť dôveryhodných inštalačných partnerov, investovali do kvalifikovaných ľudí a získali mnoho spokojných zákazníkov.

V roku 2022 sme sa presťahovali do nových priestorov v D1 centre v Senci a rozšírili skladové kapacity, ktoré nám umožňujú mať najväčšiu zásobu vykurovacích fólií na Slovensku.

Pripravili sme aj nový a priestranný „smart” showroom, kde si naši klienti a partneri môžu naživo pozrieť a zažiť vykurovací systém Heat Decor v spojení s najmodernejšími technológiami v oblasti domácej automatizácie.