Propagačné materiály na stiahnutie

 Na tomto mieste nájdete propagačné materiály spoločnosti Heat Decor. Všetky sú s orezovými značkami pripravené na tlač. Špecifikácie pre tlač nájdete osobitne pri každej brožúre.

INFRA podlahové kúrenie

V letáku nájdete dôvody prečo sa rozhodnúť pre podlahové kúrenie Heat Decor, spolu s typmi produktov vrátane príslušenstva, ktoré ponúkame. Na záver je pripravená kalkulácia vykurovania infračervenými fóliami domov s rôznou veľkosťou a výhody kombinácie nášho podlahového vykurovania s fotovoltikou vrátane špecifikácie vhodnej fotovoltickej elektrárne.

Špecifikácia pre tlač:

rozmer strany: 148×210 mm
farebnosť: 4+4
počet strán: 12
väzba: V1
papier: 170g ONM (obojstranne natieraný matný)

VYKUROVACIA FÓLIA- Zdravé vykurovanie

V materiáli nájdete typy k inštalácii moderného smart termostatu k podlahovému vykurovaniu fóliami a skladbu podlahy v závislosti od typu inštalácie. V závere na vás čaká porovnanie jednotlivých typov fólií (HD-G, HD-EPL a HD-PRO) vrátane ich hrúbky, vhodnosti podľa typu podlahy a dĺžky záruky.

Špecifikácia pre tlač:

rozmer strany: 148×210 mm
farebnosť: 4+4
počet strán: 4
väzba: V1
papier: 170g ONM (obojstranne natieraný matný)

PODLAHOVÉ KÚRENIE

Radiátory sú minulosťou. Pri podlahovom vykurovaní fóliou nebudete potrebovať inštalovať ďalšie vykurovacie zariadenia ako radiátory, potrubia, kotly a podobne.  V brožúre nájdete informácie k moderným smart termostatom,  ku skladbe vykurovania v závislosti od typu inštalácie a schému zapojenia vykurovacej fólie. V závere máte zhrnutie jednotlivých typov fólií (HD-G, HD-EPL a HD-PRO) vrátane ich hrúbky, vhodnosti podľa typu podlahy a dĺžky záruky.

Špecifikácia pre tlač:

rozmer strany: 297×210 mm
vysledný formát: DL
farebnosť: 4+4
počet strán: 2
väzba: 2x biga
papier: 170g ONM (obojstranne natieraný matný)

KALKULAČKA CENOVEJ PONUKY

S pomocou tohto excelového súboru si môžete jednoducho vypočítať množstvo a cenu materiálu pre váš projekt. Už po pár klikoch sa dozviete koncovú cenu pre vášho zákazníka a zároveň získate prehľad o nákladoch a zisku na tomto projekte. Stačí vedieť rozlohu úžitkovej plochy, typ vykurovacej fólie a počet okruhov. Kalkulačka Vám vypočíta materiál s maximálnou odchýlkou rádovo v jednotkách percent .