Heat Decor patrí medzi najväčších výrobcov infravykurovacích fólii vo Východnej Európe. Okrem toho ponúka kompletný sortiment vykurovacích rohoží a termostatov, ktoré sú dostupné ihneď skladom.

Developer / stavebná firma

Ste stavebná firma ktorá sa rozhoduje aký typ vykurovania vybrať do projektu? Kontaktujte nás a poradíme vám s vykurovacím systémom a parametrami pre dosiahnutie energetickej triedy A0. Máme skúsenosti s realizáciami rodinných domov ale aj veľkých bytových komplexov.

KONTAKT

Inštalačná firma / inštalačný partner

Poznáte vykurovacie fólie Heat Decor? Rozmýšľate ako začať? Či už ste skúsený odborník na vykurovacie fólie alebo len začínate, neváhajte nás kontaktovať pre špeciálnu ponuku. Skladové zásoby vykurovacej fólie a rýchla dostupnosť vám uľahčí realizovanie vášho projektu. Poradíme, preškolíme a odovzdáme vám skúsenosti tak aby bol koncový klient spokojný a mal doma príjemné teplo na celý život.

KONTAKT

Inštalačná firma na fotovoltaiku

Inštalácie fotovoltického systému dáva zmysel v spolupráci s elektrickým vykurovaním. Pri správnom nadimenzovaní systému dokáže fotovotika pokryť väčšinu spotreby elektrickej energie a tým pádom majiteľovi poskytnúť komfort bezúdržbovosti a nulových servisných nákladov na mnoho rokov.  Kontaktujte nás a zabezpečíme vám materiál ale aj odbornú montáž či preškolenie vašich pracovníkov.

KONTAKT

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠA TECHNOLÓGIA MENÍ
BUDÚCNOSŤ NA ZELENÚ

Dôležitým aspektom našej činnosti je ekológia a patentovaná technológia, na ktorej pracujeme už roky. Táto technológia je jedným z prvkov nášho podnikania, ktorý nám umožňuje byť vždy o krok vpred pred ostatnými. Poznatky, na ktorých dlhodobo pracujeme, chceme odovzdať ďalej.

V prípade záujmu o spoluprácu kontaktujte
nášho obchodného zástupcu pre SR:

Ing. Eduard Slaninák

0917 962 773