Darčeky pre partnerov v znamení prírody a pomoci

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku Vianoce a koniec roka, ktoré sú spojené s pomocou, poďakovaním a bilancovaním predchádzajúceho obdobia. Chceli by sme sa vám, našim partnerom poďakovať za priazeň a zároveň vyjadriť dôveru k našej nasledujúcej budúcej spolupráci. Pripravili sme pre vás vianočný balíček. Nájdete v ňom oceňovanú marhuľovicu od slovenského výrobcu alkoholu MARSEN, PF-ku vo farbách a dizajne našej spoločnosti s dekorom stromčeka a ručne robenú drevenú vianočnú ozdobu od lokálneho sociálneho podniku Drevenô koliesko.

Spoločnými motívmi balíčka sú príroda v podobe kvalitných surovín či už na strane dreva alebo stromu a pomoc. Kúpou vianočných ozdôb od sociálneho podniku sme podporili jednorodičovské rodiny, teda ľudí, ktorí vychovávajú svoje deti sami bez druhého rodiča. Vďaka výrobe produktov pre Drevenô koliesko majú pravidelný príjem a vedia pracovať z pohodlia domova.

Zelená farba spoločnosti Heat Decor nesymbolizuje len naše vykurovacie fólie a systém, ktorý neprodukuje emisie, ale zároveň proklientsky zamerané služby a príjemnú atmosféru v našom showroome. Bonusom je podpora domácich výrobcov v podobe vianočných darčekov pre partnerov s rozmerom pomoci jednorodičovským rodinám