Rekonštrukcia vykurovania bez tisícok eur na účte

Investícia do kúrenia vykurovacími fóliami je nižšia ako pri iných typoch vykurovaniaRozbité podlahy, nekonečne dlho trvajúca a nákladná rekonštrukcia či pôvodné nefunkčné alebo drahé kúrenie vo vašom dome či byte. S vykurovacími fóliami vám tento scenár nehrozí. Celý vykurovací systém vám nainštalujeme za jeden deň, pričom nemusíte robiť náročné a drahé stavebné úpravy.

Infračervená fólia Heat Decor je ideálnym riešením nielen pri novostavbách, ale aj pri obnove starších rodinných domov, bytov i chát. Vstupná investícia je v porovnaní s inými typmi vykurovania nižšia a pohybuje sa pri dome s výmerou 90 m2 od 2 270 EUR v závislosti od typu použitej fólie, spôsobu montáže (odborníkmi alebo sami) a miesta, kde sa nehnuteľnosť nachádza.  Inštalovať vykurovaciu fóliu vieme postupne po miestnostiach, takže sa z nehnuteľnosti nemusíte sťahovať – nábytok stačí presunúť do ďalšej izby. Šikovní domáci majstri zvládnu montáž vykurovacej fólie vďaka našim podrobným návodom aj sami.

Výhody vykurovacej fólie

Pod podlahou stačí našej infrafólii len 5 mm, teda nemusíte navyšovať stavebnú výšku podlahy. Technickú miestnosť, ktorú ste doteraz potrebovali na umiestnenie kotla či inej vykurovacej jednotky, môžete využiť na niečo iné, lebo vykurovacie fólie ju nepotrebujú. Ovládať kúrenie budete môcť v každej miestnosti samostatne prostredníctvom termostatu cez smart aplikáciu v mobile. Vykurovacia fólia je bezúdržbový systém, pri ktorom vám odpadá povinnosť pravidelných servisov a kontrol. Navyše ju môžete umiestniť pod všetky typy podláh.

 

Extrémne odolná vykurovacia fólia HD-PRO je má záruku 30 a životnosť až 50 rokovZáruka je pri fólii HD-PRO až 30 rokov a životnosť má viac ako 50 rokov. Strihať ju môžete kdekoľvek, teda ju ľahko prispôsobíte aj atypickým rozmerom izby. Vykurovacia fólia neprodukuje žiadne emisie CO2, takže ide o ekologický spôsob kúrenia.  Zabezpečí vám vysoký tepelný komfort za približne 30 EUR mesačne (pri nehnuteľnosti s rozlohou 90 m2 a ročnou spotrebou 3250 kWh). Kúrenie vám nabehne do niekoľko minút, zapnúť si ho a nastaviť na požadovanú teplotu viete z akéhokoľvek miesta na svete.

Prečo si vybrať spoločnosť Heat Decor?

So spoločnosťou Heat Decor ste v správnych rukách

My v spoločnosti Heat Decor vám pripravujeme cenovú ponuku a odborné poradenstvo priamo na mieru. V našom showroome v Senci si môžete prísť vykurovanie vyskúšať a fólie „ochytať“, tak aby ste vedeli do čoho investujete. Všetok tovar máme skladom a odosielame ho v deň objednávky. Svojim zákazníkom dávame dlhšiu záruku ako konkurencia. Inštaláciu realizujú naši odborní technici, nie externá firma.  Pri montáži vykurovacích fólií pracujeme s napájacími vodičmi s dvojitou izoláciou a uzemňovacou sieťovinou s okom 1,2 x 1,2 mm, čím zvyšujeme bezpečnosť celého systému. Pod infra fólie používame podložku s tvrdosťou 300 a 700 kPa, ktorá predstavuje trvácne a stabilné podložie pre podlahy. Po zapojení vykurovacej fólie, overujeme jej funkčnosť termokamerou. Pri inštalácii fólie do poteru používame pre dodatočnú ochranu vykurovacieho systému ako posledný krok extrémne odolnú paroizoláciu s hrúbkou 0,5 mm.

Heat Decor je značka certifikovaných vykurovacích fólií. Náš certifikát pochádza z odborného laboratória v Európskej únii.

Spokojnosť s našimi vykurovacími fóliami a zákazníckym servisom vyjadrujú aj zákazníci v recenziách vo vyhľadávači v pravidelne zasielanom dotazníku spokojnosti, prostredníctvom správ alebo na našej webovej stránke, kde nájdete aktualizované referencie.

 

Heat Decor
www.heatdecor.sk
D1 Center, Diaľničná cesta 22B
903 01 Senec, Slovakia
tel: 0905 986 600
email: info@heatdecor.sk

 

80W/m2
šírka 0,25m
15.60  s DPH
80W/m2
šírka 0,5m
20.40  s DPH
80W/m2
šírka 1m
32.40  s DPH
140W/m2
šírka 0,25m
15.60  s DPH
140W/m2
šírka 0,5m
20.40  s DPH
140W/m2
šírka 1m
32.40  s DPH