Škandinávsky štýl u vás doma vďaka vykurovacím fóliám

Vykurovacie fólie sú ekologické a funkčné rovnako ako škandinávsky štýl
Fólie Heat Decor sa skvele hodia k škandinávskemu śtýlu

Škandinávsky štýl patrí dlhodobo medzi obľúbené trendy v dizajne. Medzi jeho charakteristické črty patrí jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Podlahou, ktorá bude ideálne dopĺňať tento prírodný severský štýl, sú drevené parkety alebo vinylová podlaha v drevenom dekore.

Nábytok v tomto dizajne dokážete skvele doplniť dekoráciami, čím docielite jedinečnosť každého interiéru.

Škandinávsky štýl sa vyznačuje použitím prírodných materiálov, praktickosťou a dlhovekosť nábytku, ako aj šetrným prístupom k prírode. Pohodu a teplo domova vám pri vytváraní vášho vysnívaného príbytku zabezpečia vykurovacie fólie, pretože sú vhodné rovnako ako škandinávsky štýl do každej miestnosti. Keď ich umiestnite pod poter, máte voľnú ruku pri výbere podlahovej krytiny. Efektivitu vykurovania vám zabezpečí smart termostat ovládaný cez appku v mobile. Vďaka jeho správnemu nastaveniu môžete ušetriť až 30 % energie.

Keďže fóliu je možné inštalovať na existujúci pevný a rovný podklad, poskytuje vysoký tepelný komfort a rovnomerné rozloženie tepla v miestnosti a navyše má nulové emisie CO2 je tiež ideálnym riešením pre rekonštrukcie.

Vykurovacie fólie eliminujú potrebu tradičných radiátorov a technickej miestnosti na ovládanie kúrenia, čím prispievajú k šetreniu priestoru v byte či dome a nenarúšajú dizajn škandinávskeho interiéru.

Ako vzniká vykurovacia fólia

Proces výroby fólie je čistý a jednoduchý.  Na špeciálny PET materiál sa nanášajú nanočiastočky uhlíka, ktoré následne premieňajú čistú energiu na teplo. Napojenie uhlíkovej vrstvy vykonáva zbernica z medi a striebra, pričom všetky spomenuté časti fólie sa dajú zrecyklovať. Rovnako táto vlastnosť fólie spĺňa charakteristiku škandinávskeho štýlu- šetrnosť k prírode.

Odkaz na video: Ako vyzerá výroba vykurovacej fólie

Umiestnením vykurovacej fólie pod poter získate akumulačnú vrstvu poteru, ktorá nenarúśa štýl interiéru, keďže sa nachádza pod podlahovou krytinou
Vykurovacia fólia umiestnená pod poter nenaruší interiér

Pri vykurovacích fóliách máte garantovanú záruku na obdobie až 30 rokov a očakávanú životnosť celého systému okolo 50 rokov. Získate nimi nielen významné úspory v dlhodobom horizonte, ale aj stabilitu, bezúdržbovosť a spoľahlivosť vykurovania domácnosti.

Vykurovacie fólie spolu s nábytkom v pastelových odtieňoch a dizajnovými doplnkami prispejú k pocitu príjemného, teplého a štýlového domova.

 

Heat Decor
www.heatdecor.sk
D1 Center, Diaľničná cesta 22B
903 01 Senec, Slovakia
tel: 0905 986 600
email: info@heatdecor.sk

 

80W/m2
šírka 0,25m
15.60  s DPH
80W/m2
šírka 0,5m
20.40  s DPH
80W/m2
šírka 1m
32.40  s DPH
140W/m2
šírka 0,25m
15.60  s DPH
140W/m2
šírka 0,5m
20.40  s DPH
140W/m2
šírka 1m
32.40  s DPH