Vykurovacie rohože Heat Decor

Vykurovacie rohože Heat Decor sú určené pre montáž priamo pod dlažbu a všade tam kde je potrebná nízka konštrukčná výška. Nami dodávané vykurovacie rohože patria kvalitou k top produktom na trhu a preto na ne poskytujeme záruku 25 rokov. Tento typ rohoží sa vyznačuje mnohonásobne lepšou spoľahlivosťou oproti bežným vykurovacím káblom ktoré majú ako vrchnú izolačnú vrstvu PVC materiál.

Tenká konštrukcia – rozmer vykurovacej rohože resp vykurovacieho kábla je 2×3 mm. Vďaka tomu sa použije menšie množstvo lepidla a zvytočne sa neuberá zo svetlej výšky miestnosti.

Vysoká odolnosť – vďaka použitým špeciálnym materiálom vykurovacie rohože odolávajú vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu.

Vonkajšia izolácia – oproti bežným vykurovacím rohožiam ktoré majú vrchnú kryciu vrstvu PVC, rohože Heat Decor majú na povrchu vysoko odolný FEP (teflón).

Vykurovacie jadro – je viacvodičové s FEP (teflónovou) izoláciou a naviac chránené opletením z pocínovaných medených drôtov. Vrchý plášť je takisto z FEP.

Vykurovacia rohož je samolepiaca – čo uľahčuje samotnú inštaláciu.

Záruka 25 rokov garantuje vysokú kvalitu prevedenia. 

Technické parametre vykurovacích rohoží Heat Decor 

Výkon: 150 W/m2, vzdialenosť medzi vodičmi: 8 cm
Napájacie napätie: 230 VAC
Hrúbka vykurovacieho kábla: 2×3 mm
Izolácia: Teflón
Maximálna pracovná teplota: 80 C
Teplotná odolnosť: 150 C

Konštrukcia rohože Heat Decor HD mat

1 – vykurovacie vlákna
2- Teflónová izolácia
3 – Ochranné zemniace opletenie z pocínovaných medených vodičov
4 – Vonkajšia teflónová izolácia
5 – Sklolaminátový samolepiaci podklad

ESHOP