Cenová ponuka


Technológia Heat Decor

Inteligentné riešenie – Nulové emisie – Nezávislosť – Úspora energie

Elektrické vykurovanie

Bezúdržbové, komfortné elektrické vykurovanie na báze infra fólií Vám zaručí tepelnú pohodu s presnou reguláciou za najnižšie náklady bez servisných úkonov počas celej životnosti.

Fotovoltika

Skoncujte s neustálym zdražovaním elektrickej energie. Vyrábajte si ju sami a buďte nezávislí od dodávok. Najkratšia a najrýchlejšia cesta k úsporám.

Batériové úložisko

S kompaktným batériovým systémom si môžete kedykoľvek zvýšiť kapacitu úložiska. Veľkosť a cena batérií sa za posledné roky rapídne znížila a návratnosť investície je omnoho kratšia.

Tienenie

Dajte vonkajším žalúziam život a oni sa Vám odvďačia úsporou energie. S inteligentným systémom Loxone vaše žalúzie sledujú pohyb slnka a bránia tak prehrievaniu domácnosti počas horúcich dní.

Rekuperácia

Výmena vzduchu je energeticky najnáročnejšia udalosť v domácnosti, ak sa vykonáva vetraním cez okná. S rekuperáciou Meltem Vám už nikdy pri vetraní neunikne teplo. Vynikajúce riešenie aj pri rekonštrukcii za priaznivú cenu.

Automatické riadenie

Prepojením rôznych technológii s automatizačným systémom zvýšite ich účinnosť v energetickej úspore a dodáte Vášmu domovu jedinečný komfort – už nikdy sa nebudete musieť zaoberať zapínaním či nastavovaním zariadení.

Kontakt pre technické informácie

Bc. Peter Brieška
Tel.: 0904 670 760
Email: fotovoltika@heatdecor.sk